🔶🔷Info🔷🔶

VTIP✔️RECESE✔️SATIRA✔️PARODIE✔️ČERNÝ HUMOR✔️HISTORIE✔️DESIGN🔗TRIČKO▶️ROWDIE.CZ

OBSAH WEBU A JEHO PRODUKTY  Rowdie.cz vytváří design triček, který mohou mnozí lidé považovat za kontroverzní, nevkusný, odporný či opovrženíhodný. Obsah webu a jeho produkty (design a potisk textilu) nemají za úkol zhotoveným designem někoho navádět nebo podporovat kohokoliv (cokoliv) k protiprávnímu jednání (např. k výtržnostem, násilnostem, omezování práv a svobod jednotlivců či skupin atd.). Autor designu triček se distancuje od jakékoliv podpory a schvalování extremismu, nacismu, fašismu, komunismu, rasismu nebo terorismu.

INFORMACE K ČINNOSTI K činnosti grafického designéra není potřeba živnostenského oprávnění. Autorem designu je grafik - fyzická osoba registrovaná Finančním úřadem s přiděleným DIČ pro placení daně z příjmů pocházejících z tvůrčí a autorské činnosti. Autorem designu je grafik - fyzická osoba registrovaná Finančním úřadem s přiděleným DIČ pro placení daně z příjmů pocházejících z tvůrčí a autorské činnosti. (ustanovení živnostenského zákona č. 445/1991 Sb. v platném znění §3 odst. 1, je stanoveno, že "živností není využívání výsledků duševní a tvůrčí činnosti", chráněných zvláštními zákony a tudíž nespadá do působnosti živnostenského zákona. Design triček je vytvářen dle Autorského zákona - č. 121/2000 Sb. Zhotovitel designu triček není plátcem DPH.

INFORMACE O ZPŮSOBU DODÁNÍ DESIGNU(díla - potisku textilu) Doprava - dodání produktu pouze po ČR! doba dodání: 24h až 7 dnů od objednání nebo i jinak po domluvě. Trička s designem od Rowdie.cz lze objednat a zaslat dobírkou nebo si objednaný design trička může zájemce osobně vyzvednout v obchodě,  případně jinak po osobní - telefonické (602 387 838) domluvě.  Veškeré nosiče (textil / trička) designu jsou zdarma (objednatel platí pouze za zhotovený design trička a potisk nebo výšivku). 

NEVYHOVUJÍCÍ TEXTIL NEBO JEHO ZÁVADNOST Osobně vrátit nebo vyměnit v obchodě , nebo odeslat zpět na zhotoviteli designu na Rowdie.cz (kontaktní adresa uvedena v levém horním rohu el. faktury) , případně volat  602 387 838

 

Design triček zhotovuje grafik, který prošel výběrovou profesní organizací, která sdružuje profesionály se středoškolskou a vysokoškolskou kvalifikací nebo výraznou specializovanou praxí v oblasti grafického designu a výtvarného umění.